Kontakt

Kontaktní informace

+420 463 114 082
gynekologietanita@gmail.com
 

Gynekologie Tanita, s.r.o.

Okružní II 261
569 43 Jevíčko
 

Ordinační hodiny

po 7:30 - 12:00 12:30 - 15:00
út 7:30 - 12:00 12:30 - 15:00
čt 8:00 -  13:00 (od 1.12.2021)

Objednávky

Milé dámy,
ve dnech 13.6.2024 a 27.6.2024 (2 dny) , jsou zrušené ordinační dny. Děkujeme za pochopení.

Pro pacientky registrované v naší ordinaci jsme výrazně zjednodušili online systém objednávání k vyšetření .
Systém je velmi intuitivní, přihlásíte se do něj pouze pomocí rodného čísla a je Vám k dispozici 24h denně :-)

Před návštěvou lékaře je nutné se objednat. Potvrzený termín si prosíme pečlivě poznamenejte (osobní diář, kalendář, telefonické upomínky a pod.). Neomluvené absence nebudou akceptovány.  V tomto případě si vyhrazujeme právo na vyřazení z evidence. Děkujeme za pochopení a věříme, že společně přispějeme ke zkrácení čekacích lhůt a zkvalitnění služeb. Při rezervaci termínu viz. níže si prosíme nachystejte Vaše rodné číslo a telefonický kontakt.

Telefonicky:
Pouze v uvedených ordinačních hodinách. Pokud je linka obsazená, nebo z důvodu pracovního vytížení telefon nezvedáme, prosíme o trpělivost, zkuste zavolat později .

V rezervačním systému: zde
Systém slouží pro registrované pacientky. Při první návštěvě naší ordinace Vám bude vygenerovaný kód, na základě kterého si můžete zřídit uživatelský účet a plánovat si vyšetření pomocí kalendáře. Systém přehledně zobrazuje volné termíny a umožňuje další elektronickou komunikaci s lékařem.

Emailem:
gynekologietanita@gmail.com - Slouží pouze ke konzultaci zdravotních problémů s lékařem. Touto cestou nás můžete požádat i o sms recept.

Prosíme pacientky, které mají přístup k on-line kalendáři, aby ho používaly k objednávání. Email k tomuto primárně neslouží. Děkujeme.

Na ulici Okružní II je omezená možnost parkování vozidel. Pokud tedy není možné rozumně zaparkovat na Okružní, doporučujeme vaše vozidlo zaparkovat na náměstí a nebo na našem vyhrazeném parkovišti a do ordinace dojít kousek pěšky.